Ana Sayfa | Haberler  | EĞLENCENİN KIŞLIK ROTASI
EĞLENCENİN KIŞLIK ROTASI
Cahide
Yaz-kış başımızın tacı Cahide tabii ki yeni sezona yepyeni bir mönü, sahne şovları ve dekorasyonla giriyor. Mekanın ev sahibi Burak Kılıç “Hayallerinin peşinden Yunanlı kocaya kaçan Cahide bakalım yeni sezonda nasıl bir çılgınlık yapacak” diyor. Bir de sürpriz partilerle mekanı renklendirmeye devam
edecekler. Tel: 0212 219 65 30

Arabesque
Maçka’da bulunan Arabesque, Lübnan konseptine devam ediyor. Mönüye, özellikle meze seçeneklerine yepyeni tatlar ekleniyor. Mekanda yenilenen bir diğer şey de oryantal şovlar olacak.  
Tel: 0212 231 03 56

Limonata
Etiler, Nişantaşı ve Trump Cadde şubeleri büyük ilgi gören Limonata zincirleri kışlık mönüleri ile serüvenlerine devam edecek. Asıl yenilik ise Bağdat Caddesi ve Bahçeşehir’e açılacak olan yeni Limonata şubeleri.
Tel: 0212 373 23 00

Gaspar
Beyoğlu’nda kaybettiğimiz tadı yeniden bulduğumuz adreslerden birisi olan Gaspar uzun zamandır Karaköy gecelerine damgasını vuruyor. Yazın olduğu gibi kış sezonunda da cumartesi geceleri özel DJ setler olacak. Bu arada mönü bu ay itibariyle genişledi. Daha çok başlangıç ve ana yemek sizleri bekliyor olacak. Yenilenen tek şey yemek mönüsü değil. Kokteyl mönüsüne de sağlam birkaç lezzet eklendi. Bir de civarda çalışanlar için bir haberimiz var, servis edilmeye başlanan öğle yemeği mönüsü sezonun en iyi haberlerinden.   
Tel: 0212 293 66 60

Unter
Karaköy’deki Unter’in mutfağı kışlık mönüye geçiş yapıyor. Zeynep Moroğlu ve Esra Muslu bu konuda işe girişmişler bile. DJ Ghazali gibi tanıdık isimlerin yanı sıra farklı ve sürpriz DJ performanslar gelecek. Özellikle cumartesi geceleri bunun için ayrılmış.
Tel: 0212 244 51 51

Propaganda
Beyoğlu Gönül Sokak’ın buluşma üslerinden Propaganda bu sezona hızlı giriyor. Çünkü bir sürü özel parti ve DJ performans için kolları sıvamışlar. Dünya çapında isim yapmış pek çok DJ’i Propaganda kabininde göreceğimizi müjdeleyelim. Ekim ayı ise çok bereketli; Kant ve Wolf + Lamb ayın iddialı programları arasında.
Tel: 0212 252 71 81

MÜnferit
Kış sezonunda en çok talep gören adreslerden birisi hiç kuşkusuz Galatasaray’daki Münferit. Hem akşam yemeği hem de partileme konusunda en iyi alternatiflerden birisi. Cuma ve cumartesi akşamları dönüşümlü olarak DJ performanslar olacak. Kokteyl mönüsü ufak rötuşlarla yenilendi. Münferit, gingerberry ve beezeee sezonda çok tercih edilecek gibi görünüyor.
Tel: 0212 252 50 67

Nan Şİşhane
Bu ara cuma ve cumartesi akşamları en yoğun adreslerden birisi olan Nan Şişhane’yi eğlence listemize koymazsak ayıp ederiz. Mekanda hafta sonu partiler tam gaz devam edecek. Mönüye yeni şaraplar eklendi, bu konuda en iddialı adresler arasına girdiklerini söyleyebiliriz. Bu arada farklı DJ performansların gerçekleşeceğini de ekleyelim.  
Tel: 0212 243 01 74

Love Dance PoInt
Şehrin en neşeli after mekanlarından Harbiye’deki Love Dance Point sabaha kadar eğlenceye ‘devam’ diyor. Yeni sezonda birçok yabancı DJ’in setine şahit olacaksınız. Mekana özgü dans şovlar da yenilenerek karşımıza çıkıyor. Mutlaka rotanızda olsun!
Tel: 0212 232 56 83

Nomads İstanbul
Kuruçeşme’deki Nomads İstanbul, şov ve müziklerini tazeleyerek giriyor yeni sezona. Yine oryantal tatlar ve danslar Nomads gecelerinin odağında olacak. Bu egzotik etki mutfağa da aynı şekilde yansımış durumda. Ağırlıklı Lübnan olmak üzere Ortadoğu’nun tüm etkisi mekana hakim olacak. Pazartesi hariç haftanın her günü açık olacak.
Tel: 0212 258 07 77

Araf
Beyoğlu’nda Araf geceleri hesaplı eğlencenin ilk adreslerinden birisi olmaya devam ediyor. Özellikle cuma ve cumartesi akşamları gerçekleşecek olan ‘all music of the world’ etkinlikleri çok şenlikli geçiyor.
Tel: 0212 244 83 01

Off Pera
Beyoğlu Off Pera’da aynı tas aynı hamam diyor. Aslında bir bakıma iyi de ediyor. Çünkü salı günleri Asu Maro ile dans etmeye iyi alışmıştık. Bir de Yaşar Gaga performansları var tabii. Erik ve bamya turşusu en önemli iki içki eşlikçisi olarak karşımıza çıkıyor.
Tel: 0212 249 26 97

DelIcatessen Pera
Delicatessen Bar’da her perşembe gerçekleşecek ‘Bar Bites’ gecelerinde favori kokteyller, müzik ve bar food başrolde olacak. Delicatessen klasiklerinin yanı sıra mevsimin taze ve organik meyveleri ile yapılmış margarita, mojito ve punch’ları ve ananas mojito, ananas margarita, mango Bellini, Rossini, çilek margarita gibi farklı kokteyller eğlenceye damgasını vuracak. DJ Osman İlder Yalın’ın müzikleri de cabası.
Tel: 0212 244 84 55

1841 TuNEL
1841, Gülsün Sami ve Ali Sayar’ın kaptanlığında yine harika bir kış sezonuna sahne olacak. Geçen yıl da olduğu gibi Ali Sayar cuma ve cumartesi akşamlarını, Türkçe müzikle renklendirecek. Pazar hariç her gün açık olacak 1841’de her türlü kutlama ve davet de yapılabilecek. Haberiniz olsun.
Tel: 0212 243 71 07

Chanta
Beyoğlu’ndaki Chanta’da kış sezonunda pazartesi akşamları R&B partileri devam ediyor olacak. Çarşamba günleri Emre Kaya canlı performans sergileyecek, aynı zamanda sürpriz isimler sahne alacak. Hafta sonları ise DJ Tolga Gündüz set başında olacak.
Tel: 0541 299 99 99
Paylaş
#
#
#
#
#
#
Bu konu hakkında henüz yorum yapılmadı.

DİĞER KONULARALIŞVERİŞ
Tommy Hilfiger yılbaşı koleksiyonunu 'Happy Holidays from The Hilfigers' adlı bir rekla...
İSTANBUL LIFE TV
Bebek Parkı’nın karşısında yer alan Kırıntı, her damak tadına hitap eden bir menüye sahip.
FOTO GALERİ
Cadde'nin En Yenisi
Düşünmeden, sorgulamadan akışında savrulup gitmeye ne dersiniz?
Kış sezonunun nabzını tutan 14 mekandan gece alemine ışık tutuyoruz.
Sanat adına birçok soru soruyor
‘Eski’yi yenileyerek yaşatıyor
SEMT REHBERİ
Yılbaşı gecesini dolu dolu geçirmek isteyenler için en iddialı restoran, bar, kulüp önerileri...
OY VERİN!
İstanbul'un trafik sorununda önümüzdeki beş yıl içinde bir iyileşme bekliyor musunuz?

EDİTÖRDEN
Mayısla birlikte yaza geri sayım başladı. Şehirde açık hava mekanlarında keyif yapmanın...
360° İSTANBUL
İstanbulun en güzel yerlerini bilgisayarınızın başından kalkmadan dolaşabilirsiniz.
TARTIŞIN!
İstanbul gecelerinin vazgeçilmez mekanlarından ilk üçü sizce hangisi?
3 kişi fikir belirtti!
Siz de katılın!
KİTAP
İstanbul Life, okurlarını kapak yapıyor

DERGİDE BU AY!
Editörden...
Teraslar, bahçeli mekanlar, şık restoranlar, gece kulüpleri… Mevsimin tadı bu mekanlarda çıkar.
İsviçre’nin güneyinden İstanbul’a uzanan Fossati kardeşlerin ilginç hikayesi...
Festivalden konsere, tiyatrodan sergiye takip edebileceğiniz etkinlikler ajandamızda!
Hayatımın Aşkı dizisiyle ekrana dönen oyuncuyla İstanbul’u ve yeni dizisini konuştuk.
ŞEHİR REHBERİ
Günümüzde moda trendleri artık sokaklarda...
ŞEHRE DÖNMENİN GÜZELLİĞİ
Çocukken pul koleksiyonu yapardım
Tantuni, Mersin denince akla ilk...
“Vefa İstanbul’da bir semt adıymış”...
Kuledibi’nde ‘Dil’ buluşması Geçen ayın...
Advertisement